Loading color scheme

13. 06. 2021

1. Przeżywając miesiąc czerwiec starajmy się wynagradzać Najświętszemu Sercu za grzechy nasze i całego świata. Zachęcamy do uczestnictwa nabożeństwach czerwcowych. Codziennie Msza św. połączona z nabożeństwem o godz. 6.30. i 17.30.

2. W najbliższy wtorek w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w parafii Dobra młodzież klas VIII przystąpi do Sakramentu Bierzmowania o godz. 18.00. W ramach przygotowania zapraszamy rodziców, świadków oraz kandydatów do skorzystania z sakramentu pokuty w poniedziałek od godz. 16.30. Nabożeństwo dziękczynne za Sakrament Bierzmowania 18.06./piątek/ o godz. 18.00.w kaplicy w Wilczycach.

3. W środę spotkanie uczniów i rodziców klas VII przed egzaminem do bierzmowania po Mszy świętej popołudniowej. W najbliższą sobotę pielgrzymka klas VII wraz z rodzicami do Gosprzydowej, Okulic, Zabawy, Odporyszowa i Szczepanowa. Wyjazd o 7.30. powrót około 19.00. Koszt 30 PLN.

4. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy; - w poniedziałek, bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. - w czwartek, św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Wszystkim przeżywającym swoje imieniny życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki swych świętych patronów.

5. Dziękuje za ofiary na tacę na prace przy parafii oraz ofiary indywidualne w ostatnim czasie.

6. Powstaje Młodzieżowy Zespół „Jurkowianie” serdecznie zachęcamy młodzież naszej parafii o włączenie się w nowo powstający zespół. Kontakt z Panią Karoliną.

7. W sobotę na parkingu przed kościołem będzie można legalizować gaśnice i nabywać nowe.