Loading color scheme

5 Niedziela Wielkanocna

15. 05. 2022.

1.V Niedziela Wielkanocy-wciąż trwamy rozważając tajemnicę paschalną, wpatrując się w Chrystusa Zmartwychwstałego.

2. Nadal zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. W Jurkowie rano po Mszy św. o godz. 6.30., po południu o 17.30. Msza święta i nabożeństwo majowe. W tym tygodniu Msza święta i nabożeństwo majowe w kaplicy w Chyszówkach o godz. 18.30. W środę 18.05. na godz. 18.00. zapraszamy młodzież/szczególnie przed bierzmowaniem/ na spotkanie do kaplicy w Wilczycach na kolejne spotkanie z Błogosławioną Karoliną.

3. Bóg zapłać za ofiary w ostatnią niedzielę składane na prace, które prowadzimy w parafii.  Dziękuje za pracę i ofiary indywidualne. Dziękuje za dzisiejsze ofiary na nasze Tarnowskie Seminarium Duchowne. Po Mszy św. będzie prowadzona zbiórka do puszek przez OSP Jurków na rzecz doposażenia jednostki. Rozpoczynamy w tym tygodniu prace obok kościoła, które miały się rozpocząć nieco wcześniej. Powodem opóźnienia był brak możliwości nabycia czarnej kostki granitowej. Mamy potrzebne materiały do wymiany kostki. Bardzo proszę o włączenie się w prace. W tym tygodniu Jurków osiedle Siciarze.

4. Pielgrzymka dla klas IV w raz z rodzicami z okazji pierwszej rocznicy Komunii Świętej do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu, Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanym, Jaszczurówki, Zakopane miasto. Sobota 28.05. wyjazd 7.30., powrót około 19.00. koszt 40PLN.