Loading color scheme

INTENCJE MSZALNE 

27.05. – 02.06. 2023

Poniedziałek – 27.05.

6.30. 1. Śp. Anna Łaskuda kolejna rocznica śmierci. 2. Śp. Ludwika/ona/ Janik oraz rodzice.

7.00. 1. Śp. Henryk Brodacki 30 dzień po śmierci. 2. Śp. Ludwika Palkij – greg.

17.30. W intencji Michałka z okazji urodzin/dz-bł/. od rodziców i rodzeństwa.

16.00. Półrzeczki, Wiktoria 15 rocznica urodzin/dz-bł/. od rodziców.

Wtorek – 28.05.

6.30. 1. Śp. Jan i Katarzyna Rapacz kolejna rocznica śmierci Jana. 2. Śp. Zofia Pałys w rocznicę śmierci.

7.00. 1. Śp. Ludwika Palkij – greg. 2. Śp. Helena Gąsior od syna Jerzego.

17.30. Śp. Jan i Maria kolejna rocznica śmierci.

16.00. Wilczyce, Urszula i Maciej 20 rocznica sakramentu małżeństwa/dz-bł/.

Środa – 29.05.

6.30. 1. Śp. Jan i Katarzyna Rapacz 10 rocznica śmierci Jana. 2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla pewnej osoby.

7.00. 1. Śp. Ludwika Palkij – greg. 2. Śp. Helena Gąsior od córki Marii.

17.30. 70 rocznica urodzin Mamy/dz-bł/. od dzieci.

Czwartek – 30.05. – Boże Ciało.

7.00. 1. Śp. Maria i Władysław Czopek kolejna rocznica śmierci. 2. Śp. Ludwika Palkij – greg. – zakończenie.

8.30. Edward 65 rocznica urodzin/dz-bł/.

10.00. 1. W pierwszą rocznicę Komunii Świętej w intencji dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych i rodzin. 2. Śp. Helena Kmiecik kolejna rocznica śmierci.

16.00. Śp. Anna Kulig 12 rocznica śmierci od córki Małgorzaty z rodziną.

9.00. Wilczyce, Zofia 70 rocznica urodzin/dz-bł/. od dzieci i wnuków.

13.30. Chyszówki, Karol 18 rocznica urodzin/dz-bł/. od rodzeństwa i rodziców.

14.30. Półrzeczki, Śp. Jan i Tadeusz Krzysztofiak.

Piątek – 31.05.

6.30. 1. Śp. Władysław Kawula od rodziny Kowalewskich. 2. Śp. Władysław Kawula od córki Małgorzaty z rodziną.

7.00. 1. Śp. Helena Gąsior od wnuka Artura z rodziną. 2. Śp. Helena Gąsior od syna Zbigniewa z żoną.

17.30. Śp. Stefan Szyrszeń.

Sobota – 1.06.

6.30. 1. Stefania i Józef kolejna rocznica sakramentu małżeństwa/dz-bł/. 2. Śp. Helena Gąsior od wnuczki Anny.

7.00. 1. Maria i Józef kolejna rocznica sakramentu małżeństwa/dz-bł/. 2. Śp. Władysław Kawula od syna Andrzeja z rodziną.

17.30. Śp. Maria Czyrnek pierwsza rocznica śmieci od męża z dziećmi i wnukami.

Niedziela – 2.06.

7.00. Śp. Ludwika Palkij pierwsza rocznica śmierci.

8.30. W intencji Mateusza, Szymona, Szczepana i Karoliny z okazji dnia dziecka.

11.00. 1. Śp. Józef Rapacz 20 rocznica śmierci. 2. Śp. Maria i Józef Rapacz kolejna rocznica śmierci.

16.00. W intencji Ks. Tomasza z okazji urodzin/dz-bł/.

9.45. Wilczyce, 1. Madzia 8 rocznica urodzin/dz-bł/. 2. Edytka 8 rocznica urodzin/dz-bł/. oraz w intencji rodziców.

13.30. Chyszówki, Śp. Mieczysław Tomera 2 rocznica śmierci od żony i dzieci.

14.30. Półrzeczki, Paweł Boczoń 18 rocznica urodzin/dz-bł/.

Ks. Krzysztof Myjak odprawi 30 intencji pogrzebowych za śp. Elżbietę Piaskowy.