Intencje Mszalne

21.09. – 27.09.2020.

Poniedziałek – 21.09.

6. 30. 1. Śp. Stanisław Filipiak od Jana Węgrzyna z żoną Anetą.

2. Śp. Stanisław Filipiak od Sławomira Węgrzyna.

3. Śp. Ludwika Kosmal – greg.

7.00. 1. Śp. Stanisław Filipiak od Kazimierza i Danuty Lach.

2. Śp. Maria Czopek – greg.

16.00. Półrzeczki, Śp. Stanisław Filipiak od Grzegorza Rusnak.

Wtorek – 22.09.

6. 30. 1. Śp. Stanisław Filipiak od Teresy Rusnak z rodziną.

2. Śp. Ludwika Kosmal – greg.

3. Śp. Stanisław Filipiak od Stefana ze Słopnic.

7.00. 1. Śp. Maria Czopek – greg.

2. Śp. Stanisław Filipiak od Marii i Bogusława Kaim.

16.00. Wilczyce, Sylwia w 30 rocznicę urodzin/dz-bł/. oraz o szczęśliwe rozwiązanie.

Środa – 23.09.

6. 30. 1. Śp. Stanisław Filipiak od Elżbiety i Franciszka Bolisęga.

2. Śp. Ludwika Kosmal – greg.

3. Śp. Stanisław Filipiak od rodziny Zimniewskich.

7.00. 1. Śp. Stanisław Filipiak od rodziny Zimniewskich.

2. Śp. Maria Czopek – greg.

17.30. Agnieszka i Daniel 10 rocznica sakramentu małżeństwa/dz-bl/.

Czwartek – 24.09.

6. 30. 1. Śp. Stanisław Filipiak od rodziny Zimniewskich.

2. Śp. Ludwika Kosmal – greg.

3. Śp. Stanisław Filipiak od kuzynki Anny ze Słopnic.

7.00. 1. Śp. Stanisław Filipiak od Pawła Kardaś z rodziną.

2. Śp. Maria Czopek – greg.

16.00. Chyszówki, Śp. Ks. Michał Czyrnek kolejna rocznica śmierci.

Piątek – 25.09.

6. 30. 1. Śp. Ludwika Kosmal – greg.

2. Śp. Stanisław Filipiak od Grzegorza Kardaś z rodziną.

3. Śp. Stanisław Filipiak od szwagra z Zakopanego.

7.00. 1. Śp. Maria Czopek – greg.

2. Śp. Irena Niedośpiał 10 rocznica śmierci.

17.30. Śp. Tadeusz Bąk 6 rocznica śmierci.

Sobota – 26.09.

6.30. 1. Śp. Andrzej i Maria Miłek w rocznicę śmierci Andrzeja.

2. Śp. Anna i Franciszek Michór w rocznicę śmierci Franciszka. .

3. Śp. Ludwika Kosmal – greg.

7.00. 1. Śp. Anna i Józef Niedośpiał.

2. Śp. Maria Czopek – greg.

17.30. 1. W intencji dzieci ochrzczonych i ich rodziców.

2. Śp. Janina Grahol oraz rodzice Józef i Ludwika.

Niedziela – 27.09.

7.00. 1. Śp. siostra Germana Judka.

2. Śp. Ludwika Kosmal – greg. .

8.30. 1. Dz-bł w intencji dzieci i wnuków od dziadków.

2. Śp. Maria Czopek – greg.

3. Śp. Kazimiera Żak 15 rocznica śmierci.

11.00. 1. Śp. Agata Klimek 3 rocznica śmierci, mąż Jan, syn Józef oraz zmarli z rodziny michałków i Klimków.

2. Maria i Jan 50 rocznica sakramentu małżeństwa/dz-bł/.

16.00. Śp. Mieczysław Halagarda 9 rocznica śmierci.

9.45. Wilczyce, Kacper pierwsza rocznica urodzin/dz-bł/.

13.30. Chyszówki, Śp. Wiktoria Gąsior 7 rocznica śmierci oraz mąż Józef.

14.30. Półrzeczki, Śp. Tadeusz Boczoń.