Intencje Mszalne

                                                2.12. – 8.12.2019.

 

Poniedziałek – 2.12.

  1. 30. 1. Śp. Maria Kaczor od syna Józefa.                                                 2. Śp. Ludwika Judka – greg.

7.00. 1. Śp. Józef Kwiatkowski od syna Piotra z rodziną.

  1. Śp. Bronisława Michałek od syna Kazimierza z rodziną.

16.30. Śp. Maria i Józef Śliwa.

15.00. Połrzeczki, Edyta i Maciej 5 rocznica sakramentu małżeństwa/dz-bł/ oraz w intencji Antosia.

 

Wtorek – 3.12.

  1. 30. 1. Barbara 50 rocznica urodzin/dz-bł/                                                 2. Śp. Ludwika Judka – greg.

7.00. 1. Śp. Józef Kaczor 10 rocznica śmierci i żona Maria.

  1. Śp. Józef Kwiatkowski od córki Elżbiety z rodziną.

16.30. W intencji róży Marii Gąsior/dz-bł/.

15.00. Wilczyce, Śp. Zofia i Józef Kołodziej w 4 rocznicę śmierci Zofii.

15.00. Połrzeczki, Śp. Anna Brzeń od córki Krystyny z mężem.

 

Środa – 4.12.

6.30. 1. Śp. Ludwika Judka – greg.

  1. Śp. Stanisława/ona/ i Władysław Lis.

7.00. 1. Śp. Bronisława Michałek od Romana Kwiatkowskiego z rodziną.

  1. Śp. Józef Kwiatkowski od córki Marii z rodziną.

16.30. 1. Piotr Węgrzyn 18 rocznica urodzin/dz-bł/.

  1. O szczęśliwe rozwiązanie dla Kamili, zdrowie dla matki i dziecka.

15.00. Połrzeczki, Za parafian.

 

Czwartek – 5.12.

6.30.  1. Darek 18 rocznica urodzin/dz-bł/.

  1. Śp. Ludwika Judka – greg.

7.00. 1. Śp. Bronisława Michałek od córki Krystyny z rodziną.

  1. Śp. Józef Kwiatkowski od córki Janiny Palki.

16.30.  Śp. Anna Brzeń 2 rocznica śmierci oraz mąż Jan.

15.00. Chyszówki,  Śp. Anna i Władysław Florek.

15.00. Połrzeczki, Za parafian.

 

Piątek– 6.12.

6.30. 1. Śp. Ludwika Judka – greg.

  1. Mikołaj Czopek 1 rocznica urodzin/dz-bł/.

7.00. 1. Śp. Maria i Józef Śliwa i zmarli z rodziny.

  1. Śp. Józef Kwiatkowski od syna Romana z rodziną.

16.30. Śp. Antoni, Stefania Kuziel. Marianna Duda, Józef Kuziel i żona oraz Aniela Pulka.

8.00. Chyszówki, Śp. Bronisława Michałek od córki Janiny z rodziną

10.00. Połrzeczki, Śp. Maria Kaczor od synowej Anny.

15.00. Wilczyce, Za parafian.

 

Sobota – 7.12.   

6.30. 1. Śp. Franciszek Rudzi kolejna rocznica śmierci oraz żona Anna.

  1. Śp. Ludwika Judka – greg.

7.00. 1. Śp. Józef Kwiatkowski od sąsiadów z osiedla Drzyzgi.  

  1. Śp. Bronisława Michałek od róży matek Zofii Szyrszeń.

16.30. Śp. Stanisław Jackowiec 30 rocznica śmierci.

15.00. Połrzeczki, Za parafian.

 

Niedziela  8.12.

7.00. 1. Śp. Aleksander, Jan Michałek i zmarli z rodziny.

  1. Śp. Ludwika Judka – greg.

8.30.  Śp. Jan Hymczak 9 rocznica śmierci.

11.00. W intencji  róży matek Kunegundy Drzyzga i za zmarłych z róży.

16.00. Śp. Staniaław Boczoń 4 rocznica śmierci, rodzice i brat Józef.

9.45. Wilczyce, Maria Drabik 80 rocznica urodzin/dz-bł/. od wnuczek Eweliny i Pauliny

13.30. Chyszówki, Śp. Jan Rakoczy 9 rocznica śmierci.

14.30. Półrzeczki, Śp. Maria Zalewska od rodziny Palkij.